Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

  • Eкспертам
Всі розділи

Дослідження соціального впливу проекту Фонду Ріната Ахметова

Продуктова допомога населенню

Дослідження розкриває соціальну вплив проєкту «Продуктова допомога населенню» Фонду Ріната Ахметова, який реалізовувався в східному регіоні України, Донбасі. Дослідження показує окремі наслідки конфлікту для мирних жителів і те, наскільки для них є важливим проєкт Фонду Ріната Ахметова «Продуктова допомога населенню». Дослідження демонструє значну соціальну цінність, яке створили всі, хто зробив свій внесок: Фонд, працівники, волонтери та партнерські організації.
 
Дослідження соціального впливу проведено незалежним консультантом - Envoy Partnership (Великобританія). У дослідженні взяли участь понад 1650 бенефіціарів та волонтерів проєкту «Продуктова допомога населенню». Більшу частину якісних та кількісних інтерв'ю з благоотримувачами проєкту провів локальний партнер - Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).
 
Аналіз грунтується на принципах соціальної цінності, викладених Social Value International, і в значній мірі відповідає методології соціального овернення на інвестиції (SROI). Застосовувався змішаний методологічний підхід, заснований як на якісних, так і на кількісних дослідженнях.
 
Більше інформації ви знайдете нижче.