Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ніна Буханець

"Їй довелося пройти багато жорстоких випробувань у житті"

переглядів: 39

84-річна Ніна Буханець жила у Маріуполі в районі Черемушки. 6 квітня 2022 року у девʼятиповерхівку, де була її квартира, прилетіло кілька запалювальних снарядів. Ніна не встигла вибратися з помешкання, коли дім спалахнув.

Їй довелося пройти багато жорстоких випробувань у житті

«Крім бабусі, там загинули батьки моєї куми, мама сусіда, моя співробітниця і ще багато людей. Від тіл подекуди навіть попелу не залишалося. Чоловік куми і її син встигли дістати з підвалу обгорілі тіла батьків, щоб поховати, проте далеко не всім це вдалося. Моя бабуся не має могили. Вона ніде не похована. Девʼятиповерховий будинок знесли разом із останками тих, хто там загинув», – розповіла Анна, онука Ніни.

Ніна Буханець народилася 1 лютого 1938 року у місті Бахмач Чернігівської області. Згодом переїхала у Маріуполь на Донеччину. Працювала днювальною на флоті. Відповідала за посуд, текстиль, їдальню екіпажу, за прибирання кают. Потім вийшла на пенсію. У вільний час любила в’язати.

«Я запамʼятала її доброю людиною. Вона була дуже активною навіть у похилому віці. Мала багато друзів. Часто з ними зустрічалася. У Ніни Іванівни був сильний характер. Їй довелося пройти багато жорстоких випробувань у житті й така страшна смерть наостанок», – додала Анна.

У Ніни Буханець залишилися донька, онуки і правнучка.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки пенсіонери зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло літні люди (60+) перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій