Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Дмитро Заморухов

"Вони загинули миттєво"

переглядів: 30

Дмитро Заморухов загинув у Маріуполі у березні 2022 року. Коли почався обстріл, він готував їжу біля гуртожитка на вулиці Гугеля. Поряд від осколкових поранень обірвалося життя дівчини Анастасії, яка була вагітна.

Вони загинули миттєво

Дмитрові було 32 роки. Народився у селі Саханка Новоазовської громади на Донеччині. Зростав у дитячому будинку. У Маріуполі жив у соціальному гуртожитку у Лівобережному районі. Працював на комунальному підприємстві «Зеленбуд».

«Попри дорослий вік, він був майже як дитина. Можливо, через те, що зростав без тата й мами і йому бракувало любові... Він називав мене батьком. Коли ми з сином йшли гуляти до моря, Діма частенько приєднувався. Він був дещо закритим, та все ж звертався за порадами, а коли хотів поділитися тим, що на душі, – приходив до нас. Гарно потоваришував з моїм сином», – розповів друг Дмитра, Володимир Рудик. Він також жив у гуртожитку і був волонтером.

Вільного часу Дмитро мав небагато. Він часто шукав підробіток. За потреби приходив на допомогу мешканцям гуртожитку.

Після початку повномасштабної війни та сильних обстрілів Дмитро і його сусіди перейшли до підвалу. Готували їжу по черзі біля вогнища перед уже зруйнованим помешканням.

«І от, дійшла черга готувати просто неба до Дмитра. Він із дівчиною Настею, яка була при надії, вийшли у двір. У той момент стався приліт. Вони загинули миттєво. Довго так і лежали, а потім їх трохи змогли відтягнути, проте не поховати. Коли зайшли російські військові, останки загиблих занесли до гаража, який був у дворі гуртожитку», – розповів Володимир Рудик.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення непродовольчі товари перший день війни Обстріли Маріуполя їжа
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій