Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Світлана Корінна

"Тьотя Свєта загинула. Її дочка Інна – теж"

переглядів: 79

Світлана Корінна жила на сьомому поверсі будинку на вулиці Захисників України в Умані. 28 квітня 2023 року російська армія вдарила по цій багатоповерхівці ракетою. Світлана та ще 22 людей загинули. Серед убитих – також донька Світлани, Інна, брат Василь та його син Андрій.

Тьотя Свєта загинула. Її дочка Інна – теж

Світлані Корінній було 59 років. Вона працювала на заводі «Мегомметр», де виробляють електровимірювальну техніку. Жила з донькою Інною. Чоловік Світлани помер від онкологічного захворювання.

«Світлана була дуже хорошою людиною, у неї вдома завжди було так охайно, чистенько», – пригадала знайома Валентина Богуславська.

Сусідка Світлани, Наталія, яка бувала у гостинній оселі Корінних, розповіла: «Тьотя Свєта з сьомого поверху часто вішала прання. Все висіло рівненькими рядочками. Вітер іноді дражнився з тьоті Свєти, відривав рушник чи простирадло і підкидав на мої мотузки. Якось я пішла занести їй щось із знайденого. «Я вам подарунки принесла!» – кричу ще в коридорі. «Заходь!» – сміється тьотя Свєта. І вже коли я опинились в її кухні, додає: «А в мене сьогодні день народження!». Ми пили вино, закушували шарлоткою і розмовляли про все на світі. «Якби Інна вийшла заміж, я б поїхала жити в село, в мене там і хатка є, і вишні, і город», – бідкалась тьотя Свєта. Тьотя Свєта загинула 28.04.2023 року. Її дочка Інна – теж».

Світлану Корінну поховали в селі Степківка Черкаської області.

У неї залишився син Сергій зі сімʼєю.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Умань 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло непродовольчі товари перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій