Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Христина Судак

"Тіло Христини знайти не вдалося"

переглядів: 58

39-річна Христина Судак загинула 23 березня 2022 року у Маріуполі на Донеччині. Разом із сім'єю вона переховувалася у підвалі дев’ятиповерхівки на вулиці Металургійній, 19. На світанку, від 05:40, із різницею у кілька хвилин російські військові скинули на будинок дві бомби. Стіни завалилися, загинули десятки людей. Поряд із Христиною – її доньки Анна та Софія і чоловік Євген.

Тіло Христини знайти не вдалося

«Вони жили у п'ятому під'їзді нашого будинку. Переховувалися у підвалі четвертого. Він мав дві окремі кімнати. Мешканці власне пʼятого під'їзду були у великій, а люди, які прийшли в укриття пізніше, зайняли маленьку. Саме велике приміщення прийняло основний удар. Усі, хто там був, загинули. Ті, кому пощастило вижити у сусідній кімнаті, вибиралися через маленький лаз між третім і четвертим підʼїздами», – розповіла знайома родини Інна Бригантина.

Христина Судак народилася 13 вересня 1982 року. Після закінчення 47-ї школи вчилася у Маріупольському електромеханічному технікумі. Працювала на металургійному комбінаті. Разом із чоловіком Євгеном виховувала двох донечок. Анні було 12 років, Софійці 15.

«Христина любила готувати, любила дітей і подорожі. Завжди була веселою, з усмішкою. Вона була мамою з великої букви, всі гуртки та змагання – разом із дітьми», – згадує подруга й сусідка Ольга Лозенко.

«Пам'ятаю її дуже доброзичливою, активною, товариською. Здається, вона навіть зовні не дуже змінилася зі шкільних років. Довго в неї не виходило завагітніти. І ось така радість – дівчинка, а згодом ще одна. І потім сталося таке горе», – розповіла Інна Бригантина.

Тіла загиблих почали діставати з-під завалів тільки в середині травня 2022. На той час ідентифікували 37 убитих. Доньок і чоловіка Христини поховали на Старокримському кладовищі. Тіло Христини знайти не вдалося.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення житло діти перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій