Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Володимир Звягінцев

"Тіла так і не знайшли, як і місця перепоховання"

переглядів: 58

Володимир Звягінцев загинув 22 березня 2022 року на стадіоні «Азовсталь» у Лівобережному районі Маріуполя. Він із дружиною та іншими людьми вийшов з укриття на футбольне поле, щоби приготувати їжу на вогнищі. Дружина саме повернулася по сіль, коли на стадіон прилетів снаряд.

Тіла так і не знайшли, як і місця перепоховання

Тіла п'ятьох загиблих поховали у вирві, що утворилася після вибуху. Там поставили табличку з іменами. Однак після того як російські військові окупували місто, тіла вбитих звідти зникли.

У перший день повномасштабної війни Володимирові виповнилося 69 років. Він народився та мешкав у Маріуполі. Його батько Василь був із міста Курськ (РФ). Сім'я переїхала до Маріуполя, щоби будувати металургійний комбінат «Азовсталь». Під час Другої світової війни Василя забрали до концентраційного табору. Повернувшись звідти, чоловік прожив недовго: помер, коли синові Володимиру було 7 років. Усе своє доросле життя Володимир працював на «Азовсталі», яку будував його тато. Був начальником цеху.

«Він багато читав, захоплювався грою в шахи. Мав велику домашню бібліотеку. Був гарним батьком і дідусем. Добра, скромна людина. Його поважали на роботі, любили вдома. Володимир мав дачу. Влітку проводив там час, вирощував овочі. Купив собі та синові мотоцикли, і вони разом подорожували Україною... Дружині й сину Володимира вдалося вибратися з того пекла живими. Коли ж вони повернулися до понівеченого міста, щоби достойно поховати рідну людину, тіла так і не знайшли, як і місця перепоховання. Ми не можемо прийти на його могилу. Не вціліло також і житло Володимира», – розповіла Ірина, дружина двоюрідного брата загиблого.

У Володимира Звягінцева залишилися дружина, син, дочка і онуки.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення літні люди (60+) перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій