Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Юлія Ванькевич

"Спільні переживання за долю України згуртували педагогів, вихованців та їх батьків"

переглядів: 239

«Державна служба якості освіти України та управління Державної служби якості освіти у Київській області діляться історіями вчителів закладів освіти, які в непростих обставинах надихають дітей продовжувати навчання»

Юлія Ванькевич

Директор Пашківсьго закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Вишенька» Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області

Спільні переживання за долю України згуртували педагогів, вихованців та їх батьків

"24 лютого ми прокинулися під звуки вибухів, від дзвінків знайомих. Дивилися з розпачем в очі своїм близьким, а розум відмовлявся сприймати реальність.

Життя в садку зупинилося…. В кімнатах замовк дитячий сміх, пустощі, не звучала музика. На деяких вікнах залишилися зимові візерунки. Їх не встигли замінити весняними. Ми так багато ще не встигли….

Уже в перші дні війни в селі гучно було чути вибухи, які майже не стихали. Село опустіло, сім’ї з дітками виїхали у безпечні регіони. Спілкування з нашими вихованцями та їх батьками було можливим лише за наявності мобільного зв’язку. Ми намагалися надавати допомогу, підтримку нашим діткам, використовуючи різні месенджери. На жаль, лише в режимі онлайн могли бачити і чути наших дошкільнят…

На разі всі наші дітки вже вдома. І хоч садок ще не працює, діти приходять подивитися чи ростуть їхні квіти, чи вціліли їх іграшки, просто обійняти своїх вихователів, приносять малюнки про війну, в яких зображують свої почуття та емоції.

Прощаючись із садочком, дванадцять випускників пов’язали на кущ калини жовті і сині стрічки в пам’ять про загиблих дітей у страшній і несправедливій війні.

Спільні переживання за долю України згуртували педагогів, вихованців та їх батьків. У наших планах на майбутнє відновлення роботи садка, створення ще кращого освітнього середовища для нашої малечі, осучаснення ігрових майданчиків. І педагоги, і батьки продовжують активно допомагати жителям громади відновлювати мирне спокійне життя, з вірою у Перемогу!"

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Макарів 2022 Текст Історії мирних жінки психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення освіта робота діти перший день війни 2022
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій