Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Плохіх

"Побачив Тетяну під руїнами. Вона була мертва"

переглядів: 65

Тетяна Плохіх, її донька Варвара та мама Жанна Ростовська загинули 14 березня 2022 року у Маріуполі внаслідок бомбардування російськими військами житлового будинку на вулиці Войнич, 21. Вижили тоді чоловік Тетяни Ілля, старша донька Каріна і рідна сестра Олена із донькою. 14 квітня 2022 року Тетяні Плохіх мало б виповнитися 39.

Побачив Тетяну під руїнами. Вона була мертва

«В обід 14 березня у будинку загорівся дах. Ми вибігли, я з дітьми стояла біля паркана, чекала, поки винесуть наші речі. Мої племінниці забули взуття. Ілля повернувся у дім. До мене підійшла мама і сестра. Ілля почув, що летить бомбардувальник та закричав: «Дівчата, ховайтеся!» І все… Коли дим розвіявся, Ілля побачив Тетяну під руїнами. Вона була мертва. Молодша донька Варвара ще жила, але мала сильні осколкові поранення. Вони довго їздили містом і шукали, хто б їх прийняв. Врешті, завезли у міську лікарню №3, там не було нейрохірурга і Варвара померла у Іллі на руках», – розповіла Олена, сестра загиблої.

Тетяна Плохіх жила у Маріуполі. Працювала регіональною директоркою і продавчинею у мережі магазинів нижньої білизни. Із чоловіком Іллею виховували двох доньок: 9-річну Варвару і 13-річну Каріну.

«Таню всі любили. Вона працювала у маленькому магазині, але люди часто заходили. Зокрема – через її вміння допомогти клієнтам. Вона була життєрадісною. Не любила сидіти на місці, часто подорожувала. Сім'я була пріоритетом у її житті. Ми зустрічалися та ходили в гості одна до одної», – розповіла Олена.

Тетяна і Варвара Плохіх та Жанна Ростовська поховані на Старокримському кладовищі.

У Тетяни залишилися чоловік, донька, сестра, племінниця та інші рідні.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти зруйновано або пошкоджено житло поранені обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло діти перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій