Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Микола Задніпровський

"Обличчя неможливо було впізнати"

переглядів: 48

29-річний Микола Задніпровський загинув 23 березня 2022 року від російського авіаудару по житловому будинку у Маріуполі. Поряд не стало його дружини Катерини, чотиримісячного сина Максима і брата із родиною.

Обличчя неможливо було впізнати

Микола народився у селі Павлопіль Сартанської селищної громади Маріупольського району Донецької області. Працював водієм, возив вантажі. Його пригадують веселим і компанійським.

6 листопада 2021 року у Миколи та його дружини Катерини народився син Максим. Пара жила у Маріуполі.

Коли почалася повномасштабна війна, до Миколи приїхав старший брат Олександр зі своєю сім’єю. Разом родини переховувалися у багатоповерхівці на вулиці Металургійній, 19. Виїжджати з міста не планували.

23 березня 2022 року о 5:40 російський літак із різницею в кілька хвилин скинув на дім, де вони ховалися в укритті, дві авіабомби. Микола, його дружина Катерина, син Максим, а також брат Олександр із родиною загинули.

«Після того, як стало відомо, що під'їзд завалило, його батьки неодноразово намагалися туди потрапити, але із Сартани, селища під Маріуполем, до міста не пускали. Тільки наприкінці квітня тато приїхав, піднявся на поверх, де жили Микола і Катя, забрав цінні речі», – розповіла Анна Вакуленко, кума старшого брата загиблого.

Розбирати завали на Металургійній, 19 почали 14 травня 2022. Тоді дістали 16 тіл. А наступного дня батько Миколи й Олександра опізнав усіх своїх рідних: двох синів, двох невісток, онука й онучку.

«В Олександра, старшого брата, на руках була донечка. Обличчя неможливо було впізнати», – розповіла Анна Вакуленко.

17 травня Миколу, його дружину Катерину і сина Максима поховали. У загиблого залишилися батьки.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення житло діти перший день війни Обстріли Маріуполя Соцмережі окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій