Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Марина Олександрівна

«Коли залишали домівку, з речей брала тільки дитяче на перший час»

переглядів: 66

Коли залишали домівку, з речей брала тільки дитяче на перший час. В Черкаській області нас прийняли, пустили в хату "врємянку". На літній час зручно. Але. Настали холоди. Теплого одягу, взуття ні в мене, ні в дітей немає. Хата холодна. Робити в селі немає. Гуманітарну допомогу вже більше двох місяців не дають, то ж на продуктах теж вимушені економити.
Допомога від держави витрачається на комуналку, канцтовари, їжу, і дітям на мінімальний об'єм одягу. До того ж разом усі захворіли, бо холодно. Додались витрати на ліки. Переїхали в місто Умань, щоб знайти роботу. На даний час не знайшла, бо переселенців не хочуть брати через те, що можуть виїхати, коли закінчиться війна. Дуже хочу, щоб мої діти жили мирним життям, не озираючись на війну.

Взимку, коли я з дітьми захворіли, нікому було навіть принести жарознижуючі препарати. То було страшно, бо самі в чужому місці. А я маю забезпечити дітям здоров'я. А сама чи дійду до тієї аптеки, чи не дійду. Також через дистанційне навчання страждає якість отримуваних знань.

Найважче було покинути домівку, в прифронтовій зоні залишилися рідні (найболючіше - це мама інвалід 1 групи, залишилась з моєю сестрою, яка її доглядає). Зараз там дуже гаряче, але вони не виїжджають. Серце болить за них. Відчуваю провину, бо я тут в безпеці і покинула їх.

Під час сирени ми намагалися зібрати дітей в коридорі поміж двома стінами на ковдрах і подушках.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Миколаївка 2022 2023 Текст Історії мирних жінки діти переїзд втрата роботи безпека та життєзабезпечення освіта здоров'я житло непродовольчі товари робота люди з обмеженими можливостями сім'ї з двома і більше дітьми внутрішньо переміщені особи їжа розлука з близькими
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій