Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Микитенко

«Хтось із людей крикнув: «Тані немає…»

переглядів: 106

Вранці 20 березня 2022 року в селі Мирча Київської області пролунав вибух. Тетяна Микитенко саме перебувала у літній кухні, куди прийшла приготувати поїсти. Снаряд влучив туди, де вона стояла. 22 березня Тетяні мало виповнитися 49 років.

«Хтось із людей крикнув: «Тані немає…»

«Пам'ятаю, я ще лежала у ліжку й зірвалась від вибуху. Вискочила з будинку та побачила стовп диму. Але не одразу помітила, що вже немає літньої кухні. Хтось із людей крикнув: «Тані немає…» Вона лежала під уламками – вся поломана та розтрощена, не доживши до свого 49-го дня народження. Мама дуже боялась війни. Переживала кожного дня. А напередодні трагедії їй приснився сон, що в неї летить ракета», – розповіла донька загиблої Анна Невідома.

Поховати Тетяну на кладовищі не було змоги через щільні обстріли. Її похоронили на городі, труну зробили сусіди. Через дев’ять днів, коли обстріли притихли, Тетяну перепоховали на кладовищі в селі Мирча. Через декілька місяців її поховали на новому кладовищі в Бородянці.

Тетяна Микитенко народилася в Бородянці. За фахом була кухаркою. 20 років присвятила цій справі – працювала у шкільній їдальні Бородянської ЗОШ №1. Її поважали і діти, й дорослі.

«Мати була дуже хазяйновитою та чистолюбивою, у дворі – сад квітів, а в городі – ні бур'янчика... Не віриться, що її не стало. Для нас із батьком це сон!», – сказала донька загиблої.

У Тетяни Микитенко залишилися чоловік Олександр та дочка Анна.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Київська область 2022 Текст Історії мирних жінки поранені психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій