Татьяна Федоришина

«Війна лишила мене всього, чим я жила»

Від першого дня війни Тетянине життя ніби зупинилось. В ньому з’явилось багато страху, болю, туги за рідними, а ще – подяка людям за добро

На моєму календарику і сьогодні стоїть дата 24 лютого. Того ранку я мирно спала у себе вдома, коли почалася війна. Це був справжній жах - страшні сирени, гул літаків у небі, звуки вибухів.

Війна лишила мене роботи, роз'єднала мою сім'ю. Я дуже вдячна нашим щирим людям, від яких отримувала допомогу  і підтримку.

2022 Текст Истории мирных женщины психологические травмы обстрелы потеря работы безопасность и жизнеобеспечение работа разлука с близкими 2022