Елена Самсоненко

"Мини, купа скла. На даху - перевернута машина. Відчуття, що зайшов на іншу планету"

Олена жила неподалік парку Петровського, біля заводу "Азовмаш". Пережила серію авіанальотів. Росіяни бомбили "Азовмаш" та "Ілліча". "Вночі відчуття, що спиш на кораблі. Будинок гойдало, 9 поверх", - згадує мешканка Маріуполя Олена.

Мародерство. Містяни розкривали магазини, підпалювали. Дивитись на це було дико. Магазин будівельних матеріалів. Люди тягли люстри, лінолеум. Пенсіонери взяли крем для рук. Навіщо?

Мариуполь 2022 Видео Истории мирных женщины переезд разрушено или повреждено жилье обстрелы безопасность и жизнеобеспечение жилье работа Обстрелы Мариуполя Беженцы оккупация